27-28 octobre 2018

ar skrivagnerien

Meur a gant skrivagner a vez degemeret gant « Gouel al Levrioù e Breizh » bep bloaz e Karaez. « Romantourien Breizh » a gemer perzh en ur genstrivadeg evit « Priz romant ti-kêr Karaez » bep bloaz.

Roll ar skrivagnerien a vez gwelet e Gouel…


  • Gérard Alle

    Kenstrollsadorn :h – hdisul :10h00 – 18h00
  • Guy Allix

    Coop Breizh | Spered Gouezsadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 16h15
  • Padrig An Habask

    Al Lanvsadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 19h00
  • Claude Ansgari

    La Part Communesadorn :h – hdisul :14h00 – 17h00
  • Claire Arlaux

    éditions des Montagnes Noiressadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 19h00
  • Jean-Michel Arnaud

    éditions Alain Bargainsadorn :h – hdisul :10h00 – 19h00
  • Pascal Aumasson

    Locus solussadorn :14h00 – 19h00disul :h – h
  • Annaig Baillard-Gwernig

    Douardous éditionssadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 19h00
  • Jean-Yves Barzic

    Vivre tout simplementsadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 19h00
  • Claire Béchec

    Kenstrollsadorn :h – hdisul :10h00 – 18h00
  • Hervé Bellec

    Kenstrollsadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 18h00
  • Jérome Bercami

    Les éditions du Mendusadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 19h00
  • Luc Beriot

    La Com’ éditsadorn :h – hdisul :10h00 – 19h00
  • Drian Bernier

    Coop Breizhsadorn :10h00 – 14h45disul :h – h
  • Louis Bertholom

    Les éditions Sauvages | éditions des Montagnes Noiressadorn :10h00 – 18h00disul :10h00 – 18h00
  • Jean Bescond

    Spered Gouezsadorn :14h00 – 18h00disul :h – h
  • Mich Beyer

    An Alarc’hsadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 19h0
  • Rosalie Bird

    La Pimpantesadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 19h00
  • Christian Blanchard

    Kenstrollsadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 19h00
  • Michel Boucher

    Skol Vreizhsadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 19h00
  • Jean-Pierre Boulic

    La Part Communesadorn :11h00 – 18h00disul :11h00 – 18h00
  • Kristian Braz

    Al Liammsadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 19h00
  • Gaël Briand

    Presses populaires de Bretagnesadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 19h00
  • Hugo Buan

    éditions du Palémonsadorn :10h00 – 18h00disul :10h00 – 18h00
  • Claude-Aimé Cadoret

    La Com’ éditsadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 19h00
  • Marie Cadoret

    La Com’ éditsadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 19h00
  • Daniel Cario

    Kenstrollsadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 18h00
  • Erwan Chartier-Le Floc’h

    éditions des Montagnes Noiressadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 19h00
  • Fanny Cheval

    Coop Breizhsadorn :10h00 – 14h45disul :h – h
  • Gérard Chevalier

    éditions du Palémonsadorn :10h00 – 18h00disul :10h00 – 18h00
  • Marie-Josée Christien

    Spered Gouezsadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 19h00
  • Gérard Cléry

    Spered Gouezsadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 19h00
  • Anne-Sophie Cloarec

    Skol Vreizhsadorn :10h00 – 19h00disul :h – h
  • Jean-Louis Coatrieux

    La Part Commune | Kenstrollsadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 19h00
  • Paolig Combot

    Skol Vreizhsadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 19h00
  • Claire Connan

    Le faucon d’orsadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 19h00
  • Yvon Coquil

    Sixtosadorn :10h00 – 18h00disul :10h00 – 18h00
  • Michèle Corfdir

    éditions Alain Bargainsadorn :h – hdisul :10h00 – 19h00
  • Yves Cotten

    Coop Breizhsadorn :15h00 – 19h00disul :15h00 – 19h00
  • Maryse Cuzon

    Centre de Recherche Bretonne et Celtiquesadorn :h – hdisul :14h00 – 16h00
  • Sabine Daicamps

    Institut de documentation bretonne et européennesadorn :14h00 – 16h00disul :16h00 – 18h00
  • François de Beaulieu

    Skol Vreizh sadorn :13h00 – 19h00disul :10h00 – 19h00
  • Nathalie de Broc

    Kenstrollsadorn :14h00 – 19h00disul :10h00 – 18h00
  • Marina Dédéyan

    Kenstrollsadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 19h00
  • Malo Durand

    Locus solussadorn :10h00 – 19h00disul :h – h
  • Alain Durel

    Mouladurioù Hor Yezhsadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 19h00
  • Anna Duval-Guennoc

    Al Lanvsadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 19h00
  • Pierre Engélibert

    éditions Alain Bargainsadorn :10h00 – 19h00disul :h – h
  • Erwan Evenou

    Al Liammsadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 19h00
  • Jean Failler

    éditions du Palémonsadorn :h – hdisul :11h00 – 17h00
  • Francis Favereau

    Skol vreizhsadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 18h00
  • Ghislain Fernandez

    Fantasy-Parcsadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 19h00
  • Marie Fersac

    Les découvertes de la Luciolesadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 19h00
  • Sylvie Flaneau

    Les éditions du Mendusadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 19h00
  • Claire Fourier

    Kenstrollsadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 19h00
  • Bernarda Galeron

    Coop Breizhsadorn :h – hdisul :16h30 – 19h00
  • Etienne Gasche

    Kenstrollsadorn :h – hdisul :10h00 – 18h00
  • Bruno Geneste

    éditions des Montagnes Noiressadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 19h00
  • Louis Gildas

    éditions des Montagnes Noiressadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 19h00
  • Philippe Gloaguen

    Les éditions du stiffsadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 19h00
  • Alexis Goaguen

    Kenstrollsadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 19h00
  • Ronan Gouezec

    Kenstrollsadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 18h00
  • Jean-Albert Guénégan

    Les éditions du Mendusadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 19h00
  • Anne Guillou

    Skol vreizhsadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 19h00
  • Hervé Guirriec

    Locus Solussadorn :h – hdisul :10h00 – 19h00
  • Lorène Gûney

    Kenstrollsadorn :h – hdisul :10h00 – 18h00
  • Christian Guyonvarc’h

    Le temps éditeursadorn :14h00 – 18h00disul :14h00 – 18h00
  • Martine Hidoux-Roussel

    éditions des Montagnes Noiressadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 19h00
  • Emmanuel Holder

    Coop Breizhsadorn :10h00 – 14h45disul :15h00 – 19h00
  • Erwan Hupel

    Al Liamm | Travaux d’Investigation et de Recherchesadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 19h00
  • Angèle Jacq

    Le temps éditeur | Kenstrollsadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 18h00
  • Stéphane Jaffrézic

    éditions Alain Bargainsadorn :h – hdisul :10h00 – 19h00
  • Lois Jammes

    Vivre tout simplementsadorn :10h00 – 19h00disul :h – h
  • Hervé Jaouen

    Diabase | Kenstrollsadorn :11h00 – 18h00disul :11h00 – 18h00
  • Mickaël Jézégou

    Locus solussadorn :h – hdisul :14h00 – 16h00
  • Thierry Jigourel

    Kenstrollsadorn :h – hdisul :10h00 – 19h00
  • Fabienne Juhel

    Kenstrollsadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 18h00
  • Yann-Bêr Kemener

    Skol Vreizhsadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 18h00
  • Anne-Solen Kerbrat

    éditions du Palémonsadorn :14h00 – 18h00disul :14h00 – 18h00
  • Serge Kergoat

    Serge Kergoatsadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 19h00
  • Jean Kergrist

    éditions des Montagnes Noiressadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 19h00
  • Jean-Louis Kerguillec

    éditions Alain Bargainsadorn :10h00 – 19h00disul :h – h
  • Pierrette Kermoal

    Abersadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 19h00
  • Goulc’han Kervella

    Aber | Skol Vreizhsadorn :14h00 – 19h00disul :14h00 – 19h00
  • Cypris Kophidès

    Diabasesadorn :11h00 – 18h00disul :11h00 – 18h00
  • Pascal Lamour

    éditions Ouest-Francesadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 19h00
  • Elisabeth Larbre

    Kenstrollsadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 18h00
  • Yves Le Berre

    Centre de Recherche Bretonne et Celtiquesadorn :14h00 – 16h00disul :h – h
  • Jean-Paul Le Bihan

    Kenstrollsadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 19h00
  • Hervé Le Borgne

    Institut de documentation bretonne et européennesadorn :10h00 – 18h00disul :14h00 – 17h00
  • Erwan Le Bot

    Locus solussadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 19h00
  • Isabelle Le Boulanger

    Coop Breizhsadorn :15h00 – 19h00disul :h – h
  • Jean-Luc Le Cleac’h

    La Part Communesadorn :h – hdisul :14h00 – 17h00
  • Marthe Le Clech

    Les éditions du Mendusadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 19h00
  • Jean Le Clerc de la Herverie

    Al Liammsadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 19h00
  • Paul Le Coq

    éditions des Montagnes Noiressadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 19h00
  • Christine Le Dérout

    Locus Solussadorn :10h00 – 19h00disul :h – h
  • Mérédith Le Dez

    La Part Commune | Kenstrollsadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 19h00
  • Olivier Le Dour

    Les Portes du Largesadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 19h00
  • Michel Le Goffic

    An alarc’hsadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 19h00
  • Gérard Le Gouic

    Telen arvor | Diabase | éditions des Montagnes Noiressadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 19h00
  • Loïc Le Guillouzer

    Kenstrollsadorn :h – hdisul :10h00 – 18h00
  • Françoise Le Mer

    éditions du Palémonsadorn :10h00 – 17h00disul :10h00 – 17h00
  • Thierry Le Pennec

    La Part Communesadorn :h – hdisul :14h00 – 17h00
  • Daniel Le Roy

    Kylan’s éditionssadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 19h00
  • Yves Lebahy

    Skol Vreizhsadorn :h – hdisul :10h00 – 19h00
  • Gaëtan Lecoq

    La Part Communesadorn :11h00 – 18h00disul :11h00 – 17h00
  • Daniel Leloup

    Skol vreizhsadorn :10h00 – 19h00disul :h – h
  • Anne-José Lemonnier

    Diabase | Kenstrollsadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 18h00
  • Katell Leon

    Le temps éditeursadorn :14h00 – 18h00disul :14h00 – 18h00
  • Eve Lerner

    L’autre rive | Diabasesadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 19h00
  • Jenny Lestoux

    Les découvertes de la luciolesadorn :10h00 – 19h00disul :h – h
  • Gérard Lomenec’h

    éditions Ouest-Francesadorn :h – hdisul :10h00 – 19h00
  • Yann Luchet

    institut de documentation bretonne et européennesadorn :11h00 – 19h00disul :11h00 – 19h00
  • Yann Lukas

    Coop Breizhsadorn :15h00 – 19h00disul :h – h
  • Mikael Madeg

    Embann Kêredolsadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 19h00
  • Charles Madezo

    Vivre tout simplementsadorn :h – hdisul :10h00 – 19h00
  • Cyrille Maguer

    Liv’ éditionssadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 19h00
  • Hugues Mahoas

    Coop Breizhsadorn :15h00 – 19h00disul :10h00 – 14h45
  • Guy Malbosc

    éditions Ouest-Francesadorn :10h00 – 19h00disul :h – h
  • Alan Martel

    An Alarc’hsadorn :h – hdisul :10h00 – 19h00
  • Jo Martin

    Travaux d’Investigation et de Recherchesadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 19h00
  • Nora-Laure Mary

    Coop Breizhsadorn :10h00 – 14h45disul :10h00 – 16h15
  • Florent Miane

    Centre de Recherche Bretonne et Celtiquesadorn :h – hdisul :14h00 – 16h00
  • Jean-Marc Michaud

    Coop Breizhsadorn :h – hdisul :15h00 – 19h00
  • Mikaël Micheau-Vernez

    Coop Breizhsadorn :10h00 – 14h45disul :h – h
  • Elisabeth Mignon

    éditions Alain Bargainsadorn :10h00 – 19h00disul :h – h
  • Frédéric Morvan

    Centre d’histoire de Bretagne sadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 19h00
  • Daniel Morvan

    Kenstrollsadorn :16h00 – 119h00disul :10h00 – 12h00
  • Loeiz Moulleg

    Abersadorn :h – hdisul :10h00 – 19h00
  • Marcel Moysan

    Coop Breizhsadorn :h – hdisul :10h00 – 14h45
  • Jean-Pierre Nedelec

    La Part Communesadorn :11h00 – 18h00disul :h – h
  • Jerom Olivry

    Al Liammsadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 19h00
  • Yvon Ollivier

    Kenstrollsadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 18h00
  • Henri Pellen

    Coop Breizhsadorn :h – hdisul :16h30 – 19h00
  • René Péron

    La Gidouillesadorn :h – hdisul :10h00 – 19h00
  • Patrice Perron

    Les éditions Sauvagessadorn :10h00 – 18h00disul :10h00 – 18h00
  • Michel Philippo

    édition Couleurs et Plumessadorn :h – hdisul :10h00 – 19h00
  • Xavier Pierre

    édition Couleurs et Plumessadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 19h00
  • Marc Pointud

    Coop Breizhsadorn :15h00 – 19h00disul :h – h
  • Pierre Pouchairet

    éditions du Palémonsadorn :14h00 – 18h00disul :14h00 – 18h00
  • Denez Prigent

    Skol Vreizhsadorn :h – hdisul :10h00 – 19h00
  • Fañch Rebours

    La Gidouille | Kenstrollsadorn :14h00 – 19h00disul :10h00 – 18h00
  • Bernard Rio

    Kenstrollsadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 18h00
  • Alain Robet

    Sixtosadorn :10h00 – 18h00disul :10h00 – 18h00
  • André Sachet

    L’autre rivesadorn :10h00 – 19h00disul :h – h
  • Joan Samson

    Les éditions du Mendusadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 19h00
  • Dominique Scotet-Le Menn

    Les éditions du Mendusadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 19h00
  • Jean-François Simon

    Centre de Recherche Bretonne et Celtiquesadorn :14h00 – 16h00disul :h – h
  • Marie Sizun

    Kenstrollsadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 18h00
  • Philippe Sternis

    Lescaliresadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 19h00
  • Paskal Tabuteau

    Abersadorn :10h00 – 19h00disul :h – h
  • Sophie Talmen

    Kenstrollsadorn :h – hdisul :14h00 – 18h00
  • Bernez Tangi

    Barn ha Skridsadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 19h00
  • Yann Tatibouët

    Coop Breizhsadorn :15h00 – 19h00disul :10h00 – 14h45
  • Sophie Tessier

    Diabasesadorn :15h00 – 18h00disul :10h00 – 14h00
  • Marie-Thérèse Thouénon

    édition Couleurs et Plumessadorn :10h00 – 19h00disul :h – h
  • Yvon Tranvouez

    Centre de Recherche Bretonne et Celtiquesadorn :15h00 – 17h00disul :15h00 – 17h00
  • Jean-Pierre Triquet

    La Com’ éditsadorn :h – hdisul :10h00 – 19h00
  • Stéphanie Trouillard

    Skol Vreizhsadorn :10h00 – 19h00disul :10h00 – 19h00
  • Catherine Urien

    Diabasesadorn :h – hdisul :14h00 – 17h00
  • Léo Villots

    La Gidouillesadorn :h – hdisul :10h00 – 19h00
  • Stéphanie Vincent

    éditions Ouest-Francesadorn :10h00 – 19h00disul :h – h